Konsultacje i sesje logopedyczne – terapia

Konsultacje i terapie logopedyczne/neurologopedyczne online będą prowadzone od dnia 6 kwietnia 2020 r. Obecnie jest to forma wsparcia dla osób, które ze względu na sytuację epidemiologiczną mają utrudniony dostęp do stacjonarnej pomocy logopedycznej świadczonej bezpośrednio w gabinecie. Docelowo konsultacje i terapie online pozostaną w ofercie „CLT Dogadać się” jako forma współpracy z osobami, które z różnych względów nie mogą dotrzeć do gabinetu np. przebywają w innych miastach Polski czy też za granicą. Jako specjalista dołożę wszelkich starań, by prowadzone spotkania nie odbiegały od standardów, które zostały przyjęte w prowadzonej przeze mnie terapii. Oczywiście nie wszystko da się przenieść do internetu, ale w miarę możliwości będę starała się Państwu pomóc.

PRZEBIEG I WARUNKI REALIZACJI USŁUGI:

  1. Wyznaczenie terminu i godziny konsultacji lub sesji online następuje drogą mailową kczechowicz@gmail.com lub telefonicznie 698 614 521 lub przez messenger FB
  2. Opłata za konsultację jednorazową lub sesję z terapeutą następuje przelewem na konto: 

CLT „DOGADAĆ SIĘ” KATARZYNA CZECHOWICZ-GOŁASZEWSKA                 

ul. Potockiego 143

96-313 Budy-Grzybek

Bank Pekao SA. 38 1240 3350 1111 0010 8460 1385

(w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz termin konsultacji lub sesji)

  1. Koszt pierwszej konsultacji (dla nowych pacjentów, którzy do tej pory nie uczestniczyli w terapii) – do 60 minut wynosi 120 zł.
  2. Koszt sesji z terapeutą w ramach terapii długoterminowej online wynosi:

40 minut – 80 zł      

50 minut – 100 zł,

60 minut – 120 zł

Na sesję może składać się zarówno praca z pacjentem (w zależności od wieku z rodzicem lub bez), jak i omówienie zajęć z rodzicem. Sesja może również obejmować wyłącznie rozmowę z rodzicem, opiekunem.

W cenę wliczone są, wysyłane drogą mailową, materiały i zalecenia do pracy w domu. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnych pomocy logopedycznych – cena ustalana na podstawie zamówienia (+ewentualny koszt wysyłki).

5. Przesłanie potwierdzenia przelewu na adres kczechowicz@gmail.com najpóźniej 12h przed konsultacją lub sesją wraz z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z treścią Regulaminu oraz akceptuję postanowienia Regulaminu w zakresie warunków świadczenia usługi” stanowi potwierdzenie rezerwacji terminu.

6. Warunkiem rozpoczęcia konsultacji lub sesji jest nawiązanie połączenia za pośrednictwem programu Skype (bezpłatny) z użytkownikiem o nazwie Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska live:.cid.26c26d20555a1f8d w dniu umówionej konsultacji lub sesji.

7. W przypadku wystąpienia problemów technicznych (np. brak prądu, zasięgu) konsultacja lub sesja jest przekładana na inny termin. W przypadku braku połączenia (ze strony pacjenta) zgodnie z umówionym terminem, opłacona sesja nie zostaje przełożona na inny termin, a opłata nie jest przenoszona na następną sesję.

Jako Rodzic lub dorosły pacjent przygotuj się do rozmowy lub zajęć, aby wiedzieć co chcesz powiedzieć specjaliście i maksymalnie wykorzystać opłacony czas.

Rodzicu, jeśli Twoje dziecko ćwiczy samodzielnie, zadbaj, by wszystko co jest potrzebne było w zasięgu ręki, a co zbędne – schowane.