Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska

Certyfikowany logopeda, neurologopeda, konsultant C-EYE, terapeuta C-EYE, pedagog specjalny, oligofrenopedagog, filolog, nauczyciel dyplomowany, trener psów, trener fit paws dla psów, masażystka małych zwierząt (psów). Prowadzi zajęcia z dziećmi z wadami artykulacyjnymi, zaburzeniami mowy o różnym podłożu, z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnościami sprzężonymi, zaburzeniami rozwoju o podłożu genetycznym. Organizuje wykłady i warsztaty dla nauczycieli, rodziców, prowadzi zajęcia dydaktyczne w ośrodkach szkoleniowych w Polsce.
Zawodowo i prywatnie interesuje się neurologią, psychologią i psychiatrią, behawioryzmem ludzi i zwierząt. W swojej pracy stara się łączyć wiele pasji. Doświadczenie zdobywała w szkole integracyjnej, specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym oraz praktyce prywatnej, dbając o podnoszenie prestiżu zawodu logopedy, wdrażając alternatywne i wspomagające metody komunikacji, tak by każdemu dziecku dać szansę na rozwój komunikacji i mowy. Na terenie ośrodka prowadziła zespół artystyczno-wokalny „Niezwykli w ciszy”, który tworzyli uczniowie z głębokimi zaburzeniami komunikacji.

Miłośniczka poezji pisanej i śpiewanej, biegania, gotowania i górskich wypraw. Motto życiowe: „Gdy się ma co robić, w co wierzyć i kogo kochać jest się szczęśliwym”.