Konsultacje

PONIŻSZY CENNIK OBOWIĄZUJE OD DNIA 1 STYCZNIA 2023 R.

KONSULTACJE

OPIS

CENA

TERMIN

USŁUGA REALIZOWANA W FORMIE STACJONARNEJ, ONLINE* ORAZ DOMU PACJENTA*

Konsultacja logopedyczna/neurologopedyczna

 

do 60 minut

150 zł 

ustalany indywidualnie

Konsultacje/porada dla rodziców (jednorazowa wizyta bez dziecka)

 

do 60 minut

150 zł

ustalany indywidualnie

Konsultacje metodyczne dla terapeutów i nauczycieli z innych placówek w CLT

 

do 60 minut

150 zł

ustalany indywidualnie

Konsultacje metodyczne dla terapeutów i nauczycieli na terenie innej placówki

 

od 60 minut

od 150 zł

ustalany indywidualnie

* PRZEBIEG I WARUNKI REALIZACJI USŁUGI ONLINE:

  1. Wyznaczenie terminu i godziny konsultacji lub sesji online następuje drogą mailową kczechowicz@gmail.com lub telefonicznie 698 614 521 lub przez messenger FB
  2. Opłata za konsultację jednorazową lub sesję z terapeutą następuje przelewem na konto: 

CLT „DOGADAĆ SIĘ” KATARZYNA CZECHOWICZ-GOŁASZEWSKA                 

ul. Potockiego 143

96-313 Budy-Grzybek

Bank Pekao SA. 38 1240 3350 1111 0010 8460 1385

(w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz termin konsultacji lub sesji)

  1. Koszt pierwszej konsultacji (dla nowych pacjentów, którzy do tej pory nie uczestniczyli w terapii) – do 60 minut wynosi 150 zł.
  2. Koszt sesji z terapeutą w ramach terapii długoterminowej online wynosi:

40 minut – 100 zł      

60 minut – 120 zł

Na sesję może składać się zarówno praca z pacjentem (w zależności od wieku z rodzicem lub bez), jak i omówienie zajęć z rodzicem. Sesja może również obejmować wyłącznie rozmowę z rodzicem, opiekunem.

W cenę wliczone są, wysyłane drogą mailową, materiały i zalecenia do pracy w domu. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnych pomocy logopedycznych – cena ustalana na podstawie zamówienia (+ewentualny koszt wysyłki).

5. Przesłanie potwierdzenia przelewu na adres kczechowicz@gmail.com najpóźniej 12h przed konsultacją lub sesją wraz z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z treścią Regulaminu oraz akceptuję postanowienia Regulaminu w zakresie warunków świadczenia usługi” stanowi potwierdzenie rezerwacji terminu.

6. Warunkiem rozpoczęcia konsultacji lub sesji jest nawiązanie połączenia za pośrednictwem programu Skype (bezpłatny) z użytkownikiem o nazwie Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska w dniu umówionej konsultacji lub sesji.

7. W przypadku wystąpienia problemów technicznych (np. brak prądu, zasięgu) konsultacja lub sesja jest przekładana na inny termin. W przypadku braku połączenia (ze strony pacjenta) zgodnie z umówionym terminem, opłacona sesja nie zostaje przełożona na inny termin, a opłata nie jest przenoszona na następną sesję.

Jako Rodzic lub dorosły pacjent przygotuj się do rozmowy lub zajęć, aby wiedzieć co chcesz powiedzieć specjaliście i maksymalnie wykorzystać opłacony czas.

Rodzicu, jeśli Twoje dziecko ćwiczy samodzielnie, zadbaj, by wszystko co jest potrzebne było w zasięgu ręki, a co zbędne – schowane.

 

*ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU DO PACJENTÓW, KTÓRYM STAN ZDROWIA NIE POZWALA NA TERAPIĘ POZA DOMEM LUB Z INNYCH WZGLĘDÓW NIE MOGĄ DOJECHAĆ DO SIEDZIBY CLT DOGADAĆ SIĘ. (DOTYCZY OKOLICY MIEJSCOWOŚCI BUDY-GRZYBEK, GRODZISK MAZOWIECKI, JAKTORÓW, ŻYRARDÓW). Obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd).

aktualizacja:01.01.23 r.