Zajęcia dla psów i ich właścicieli

RODZAJ ZAJĘĆ OPIS

Zaczynam naukę! Psie przedszkole

Zajęcia dedykowane szczeniakom w wieku 4-6 miesięcy, realizowane w formie spotkań indywidualnych lub grupowych. Ich celem jest wszechstronny rozwój psów, socjalizacja oraz budowanie właściwych relacji pies – człowiek oraz pies – pies. Zwracamy szczególną uwagę na właściwą komunikację na poziomie człowiek – pies oraz pies – pies. 

Trening podstawowego posłuszeństwa

Zajęcia realizowane w formie grupowych (max 6 psów w grupie) lub indywidualnych spotkań, mające na celu naukę podstawowego posłuszeństwa oraz dobrych nawyków zarówno psa jak i właścicieli. Zajęcia z psami poprzedzone są wykładem. W kursie nie mogą brać udziału psy agresywne w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Przeznaczone są dla psów powyżej 6 miesiąca życia. 
Mamo, tato chcę psa! – przygotowanie Zajęcia realizowane w formie spotkań indywidualnych, mające na celu przygotowanie rodziny z dzieckiem do życia z psem. 
Dziecko z niepełnosprawnością i pies pod jednym dachem Zajęcia realizowane w formie spotkań indywidualnych, mające na celu przygotowanie rodziny do życia z psem (dotyczy rodzin, której członkami są dzieci z niepełnosprawnością).
Masaż dla psa

Masaż to wyjątkowe zajęcia pozwalające psu zrelaksować się, uspokoić, ale także wzmocnić kondycję i przygotować np. do startu w zawodach. Pomaga zachować sprawność po operacjach, dzięki czemu rehabilitacja przebiega szybciej. 

Fit paws – fitness dla psa

Fitness dla psów to nie tylko świetna zabawa człowieka z psem, ale także wzmacnianie kondycji fizycznej psa, budowanie zaufania do przewodnika, stymulacja umysłowa oraz praca nad podstawowym posłuszeństwem. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym podczas zajęć pies przezwycięża strach, radzi sobie z emocjami w nowych sytuacjach. Dodatkowo jest mniej narażony na kontuzje (ze względu na zwiększoną poprzez ćwiczenia świadomość ciała). Fit paws jest polecany dla psów nadaktywnych, wycofanych i lękliwych, z nadwagą oraz tych, które po prostu lubią spędzać aktywnie czas. Odpowiednio dobrane ćwiczenia sprawdzą się w pracy ze szczeniakami, psami dorosłymi jak i seniorami.

Spacer z psem! Zajęcia realizowane w formie indywidualnych spacerów w środowisku miejskim i poza miastem. Mają na celu naukę właściwych zachowań właściciela i psa, opanowania emocji oraz  komunikacji
Warsztaty dla właścicieli psów Spotkania tematyczne właścicieli psów

Zajęcia mogą odbywać się w miejscu stałego pobytu psa (po wcześniejszych ustaleniach z trenerem) lub innych, wyznaczonych przez trenera miejscach w zależności od potrzeb szkoleniowych.